wtorek, 14 lipca 2015

Wakacyjne must have!

Witajcie kochani!
Od ostatniego postu trochę minęło, ale to dlatego, że miałyśmy  sporo spraw związanych z rekrutacja do liceum, zakończeniem roku itd. Juz wszystko za nami i możemy się pochwalić, że dostałyśmy się do wymarzonych szkół. Zaczęły się wakacje, wiec przygotowałyśmy letnie must have.Zacznijmy od podstawowych rzeczy.
W upalne dni najważniejszą rzeczą jest dobry antyperspirant,który zapewni długotrwałą ochronę.Równie istotne są częste prysznice,które znakomicie odświeżają i chodzą nasze ciala. Fajnym dodatkiem będzie ożeźwiający żel pod prysznic np. taki jak ten z Avon (ok. 10 zł)Pamiętajmy o ochronie naszych oczu i nie zapominajmy o okularach. :)Zważywszy na fakt, iż w lecie często odsłaniamy nogi to częsta depilacja może być problematyczna.
Fajnie zainteresować w plastry np. te z Joanny (ok.10 zl) Są tanie i na prawdę dobre.W ciągu dnia, aby się odświeżyć polecamy wszelkiego rodzaju mgiełki. My mam te z Avonu (ok.10 zl) i sprawują się całkiem nieźle. Aby chronić nasze twarze przed promieniami UV polecamy używanie filtrów. Nam szczególnie spodobał się ten z Eveline (szybko się wchłania i nawilża. Teraz jesteśmy w trakcie testowania tego z ziaji. Oba kosztują niewiele, bo 10 zł. :)Jeśli wasza twarz nadmiernie się świeci dobrze w ciągu dnia przypudrować ją dobrym matującym pudrem. Naszym ulubieńcem wciąż pozostaje ten z Paese (ok 30 zł)


Wakacje to czas kiedy możemy poszaleć z kolorami na paznokciach. My na ten sezon wybrałyśmy neonowe, które szczególnie rzucają się w oczy. Gdy macie wolną chwilę fajnie nałożyć sobie jakąś maseczkę, która ukoi naszą zmęczoną cerę.Jak szaleć to szaleć! Latem możemy pozwolić sobie na różne dodatki do włosów. Wianki, kwiatki, kokardki. 

To już wszystko na dziś. Napiszcie jakie są wasze tegoroczne letnie must have! Do zobaczenia wkrótce. :) 


1 komentarz:

  1. Uwielbiam neonowe kolory na paznokciach w wakacje! Muszę w końcu zainwestować w jakieś nowe lakiery! :D

    Zapraszam do mnie - KLIK!

    OdpowiedzUsuń