czwartek, 11 sierpnia 2016

5 powodów, aby przejść na wegetarianizm.



Witajcie!
Jak powiedziałyśmy, tak zrobiłyśmy i przychodzimy do was ze świeżutkim postem o nowej tematyce. Interesujemy się wegetarianizmem od ponad 2 lat, a same na dej diecie jesteśmy od ok. 1,5 roku. Przedstawimy wam 5 powodów, dla których warto zostać wegetarianinem.


czwartek, 4 sierpnia 2016

Uwaga uwaga!



Witajcie!

Po wielu miesiącach przerwy, po wielu przemyśleniach stwierdziłyśmy, że czas wrócić!
W trakcie tego roku zmieniłyśmy trochę nasze podejście do życia.
Zaczęłyśmy dostrzegać rzeczy, które wcześniej uważałyśmy za drugoplanowe.
Kiedyś sądziłyśmy, że prawdopodobnie nie będą Was interesować niektóre rzeczy.
Jednak po wielu dyskusjach doszłyśmy do wniosku, że może jakąś część z Was
uda nam się zaciekawić tematem, który jest ostatnio dość modny,
 czyli wegetarianizmem. Oczywiście stara tematyka bloga także pozostanie,
choć delikatnie ja ograniczymy na rzecz nowych pomysłów.
Także wracamy ze zdwojoną siłą, masą pomysłów i chęcią do przekazywania
Wam wiedzy, którą posiadłyśmy przez ostatni rok.
Mamy nadzieję, że cieszycie się z naszego powrotu tak samo mocno jak my,
ponieważ w ostatnim czasie zdałyśmy sobie sprawę, że cudownie  było dodawać
 dla Was posty i cieszyć się z tak dużego odzewu z Waszej strony.
Piszcie w komentarzach o czym chcielibyście posty i witamy z powrotem!☺





wtorek, 14 lipca 2015

Wakacyjne must have!

Witajcie kochani!
Od ostatniego postu trochę minęło, ale to dlatego, że miałyśmy  sporo spraw związanych z rekrutacja do liceum, zakończeniem roku itd. Juz wszystko za nami i możemy się pochwalić, że dostałyśmy się do wymarzonych szkół. Zaczęły się wakacje, wiec przygotowałyśmy letnie must have.

sobota, 16 maja 2015

Projekt denko #1

Hejka! Nasze torby są już pełne opakowań przetestowanych przez nas kosmetyków, więc przychodzimy do Was z projektem denko. Kosmetyki podzieliłyśmy na kilka kategorii. Żeby nie przedłużać przejdźmy do krótkiego opisu produktów. 

niedziela, 19 kwietnia 2015

Ulubieńcy marzec/kwiecień 2015

Cześć! W końcu zajrzało do nas słoneczko, więc rozpoczęłyśmy sezon piknikowy :) Pomimo tego, że nauczyciele wiele od nas wymagają, to udaje nam się znaleźć kilka wolnych chwil na posiedzenie w parku. I właśnie podczas jednego z takich "posiedzeń" wpadłyśmy na pomysł zrobienia kilku zdjęć na bloga.




Że kończy skończył się już marzec i mamy połowę kwietnia, to najwyższy czas na ulubieńców!
W ubiegłym miesiącu zrobiłyśmy większe zakupy i przetestowałyśmy kilka nowości. Wpadło nam w oko kilka perełek.


czwartek, 2 kwietnia 2015

Jak dobrze przygotować się do testów gimnazjalnych (i nie tylko)?

Witajcie kochani! Przepraszamy, że musieliście na nas tyle czekać, ale tak dużo się dzieje, że nie wszystko jesteśmy w stanie pogodzić.
Sezon egzaminów końcowych rozpoczął test szóstoklasisty. Kolejne są egzaminy gimnazjalne, do których same się przygotowujemy i dlatego chcemy podzielić się z Wami naszymi sposobami!


poniedziałek, 2 marca 2015

Ulubieńcy styczeń/luty

Hej kochani! Pogoda za oknem pozostawia wiele do życzenia, więc znalazłyśmy trochę czasu na napisanie posta. Czas płynie bardzo szybko i nawet nie zauważyłyśmy kiedy minął styczeń, a już mamy koniec lutego. Dlatego przyszedł czas na ulubieńców. Mamy miesiące zimowe, więc większość z przedstawionych produktów jest do pielęgnacji z dwóch powodów. Pierwszym powodem jest to, iż przez ogrzewanie nasza skóra i włosy bardziej się przesuszają, a drugim są ferie i raczej nie kombinujemy z makijażem.