Cześć! W końcu zajrzało do nas słoneczko, więc rozpoczęłyśmy sezon piknikowy :) Pomimo tego, że nauczyciele wiele od nas wymagają, to udaje nam się znaleźć kilka wolnych chwil na posiedzenie w parku. I właśnie podczas jednego z takich "posiedzeń" wpadłyśmy na pomysł zrobienia kilku zdjęć na bloga.
Że kończy skończył się już marzec i mamy połowę kwietnia, to najwyższy czas na ulubieńców!
W ubiegłym miesiącu zrobiłyśmy większe zakupy i przetestowałyśmy kilka nowości. Wpadło nam w oko kilka perełek.
niedziela, 19 kwietnia 2015
czwartek, 2 kwietnia 2015
Jak dobrze przygotować się do testów gimnazjalnych (i nie tylko)?
Witajcie kochani! Przepraszamy, że musieliście na nas tyle czekać, ale tak dużo się dzieje, że nie wszystko jesteśmy w stanie pogodzić.
Sezon egzaminów końcowych rozpoczął test szóstoklasisty. Kolejne są egzaminy gimnazjalne, do których same się przygotowujemy i dlatego chcemy podzielić się z Wami naszymi sposobami!
Sezon egzaminów końcowych rozpoczął test szóstoklasisty. Kolejne są egzaminy gimnazjalne, do których same się przygotowujemy i dlatego chcemy podzielić się z Wami naszymi sposobami!
poniedziałek, 2 marca 2015
Ulubieńcy styczeń/luty
Hej kochani! Pogoda za oknem pozostawia wiele do życzenia, więc znalazłyśmy trochę czasu na napisanie posta. Czas płynie bardzo szybko i nawet nie zauważyłyśmy kiedy minął styczeń, a już mamy koniec lutego. Dlatego przyszedł czas na ulubieńców. Mamy miesiące zimowe, więc większość z przedstawionych produktów jest do pielęgnacji z dwóch powodów. Pierwszym powodem jest to, iż przez ogrzewanie nasza skóra i włosy bardziej się przesuszają, a drugim są ferie i raczej nie kombinujemy z makijażem.
piątek, 20 lutego 2015
Organizacja czasu / Time organization
Witajcie kochani! Dla większości z Was ferie sie skończyły, ale dla nas zaczęły. Sądzimy, że jest to ostatni dzwonek aby się zorganizować i postarać w szkole. Zrobiłyśmy juz post o nauce (klik), wiec przyszedł czas na organizację czasu.
1. Planowanie
Dzięki planowaniu naszych zajęć mamy pewność, że o niczym nie zapomnimy, a wykreślanie poszczególnych zadań bardzo motywuje.
Nasz plan dnia wykonujemy w zwykłych zeszytach. Robimy tabelkę podziałem na dni tygodnia i kategorie
(szkoła, pielęgnacja, obowiązki domowe...).
Pamiętajcie jednak żeby robić to z głową i nie zapisywać 100 rzeczy w jeden dzień.
1. Planowanie
Dzięki planowaniu naszych zajęć mamy pewność, że o niczym nie zapomnimy, a wykreślanie poszczególnych zadań bardzo motywuje.
Nasz plan dnia wykonujemy w zwykłych zeszytach. Robimy tabelkę podziałem na dni tygodnia i kategorie
(szkoła, pielęgnacja, obowiązki domowe...).
Pamiętajcie jednak żeby robić to z głową i nie zapisywać 100 rzeczy w jeden dzień.
niedziela, 8 lutego 2015
Pielęgnacja ust / Lip care
Hej! Ostatnio pisałyśmy o fajnych szminkach w niskich cenach. Jednak jak wiadomo nawet najlepsza szminka nie będzie wyglądac dobrze na niezadbanych ustach. Więc dzisiaj przygodzimy z postem o tym jak je pielęgnować. Pokażemy Wam jak łatwo zrobić peeling i zadbać o nawilżenie.
środa, 21 stycznia 2015
Szminki na każdą kieszeń
Witajcie kochani! Każda z nas chciałaby mieć idealne usta. Dzięki dobrej pielęgnacji i odrobinie koloru mogą być ogromnym atutem. Oczywiście zdajemy sobie sprawę, że nie wszyscy dobrze się czują w mocnych kolorach, ale warto eksperymentować. Chcemy Wam pokazać kilka tanich i całkiem przyzwoitych szminek.
piątek, 16 stycznia 2015
Zimowe Must Have
Hej! Wiemy, że posty miały być dwa razy w tygodniu, aczkolwiek kończy się semestr i mamy masę nauki... Ale obiecujemy, że od teraz będą się one pojawiać częściej!
Połowa zimy już za nami i zdążyłyśmy znaleźć kilka rzeczy, bez których ten okres byłby mniej przyjemny, wręcz tragiczny. Jako zwolenniczki lata jesteśmy za tym żeby trwało ono cały rok. To niemożliwe, więc w trakcie zimy musimy sobie jakoś radzić. Mamy dla was kilka rzeczy, bez których nie wyobrażamy sobie tej pory roku. Przejdźmy do konkretów.
Połowa zimy już za nami i zdążyłyśmy znaleźć kilka rzeczy, bez których ten okres byłby mniej przyjemny, wręcz tragiczny. Jako zwolenniczki lata jesteśmy za tym żeby trwało ono cały rok. To niemożliwe, więc w trakcie zimy musimy sobie jakoś radzić. Mamy dla was kilka rzeczy, bez których nie wyobrażamy sobie tej pory roku. Przejdźmy do konkretów.
Subskrybuj:
Posty (Atom)